Nyitott pozicók

Pénzügyi munkatárs

Cégünk a magyar piac első 3 meghatározó hűtött élelmiszer disztribútora között van, e mellett folyamatosan próbálunk új piacokon is részesedést szerezni (gluténmentes termékek, növényi alapú tejek és egyéb italok forgalmazása)

Főbb feladatok, munkák:
• Banki kapcsolattartás
• Házipénztár kezelés
• Banki hitelszerződések menedzselése, adatszolgáltatások időbeli benyújtása
• Cash-flow tervezés, menedzsment
• Szállítói számlák utalásra előkészítése
• Banki utalások
• Vevői kintlevőségek folyamatos nyomonkövetése és behajtása
• Devizás ügyletekkel kapcsolatos ügyintézés
• Követelésbiztosítóval való kapcsolattartás és adatszolgáltatás
• Vevői hitellimitek megkérése és a vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrálása, nyomonkövetése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú végzettség,
• Pénzügyi területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
• Magabiztos MS Office használat, MS Excel magas fokú ismerete,
• Angol nyelvi ismeret előny (elsősorban írásban),
• Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés,
• Proaktivitás, határozottság,
• Gyors problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• sERPA vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete előny,
• Kereskedelmi területen szerzett könyvelői tapasztalat előny

Jelentkezését az alábbi gombra kattintva, e-mailben küldheti el!

TERMÉKKATALÓGUS